Hanácká pojišťovací s. r. o.

Naše makléřská firma s názvem Hanácká pojišťovací s. r. o. se sídlem Dlouhá 561/64, 779 00 Olomouc vznikla v roce 2002. Z tohoto důvodu se jeví, že se jedná o mladou organizaci, avšak její pracovníci pracují v oboru pojišťovnictví od roku 1995 a to zejména v oboru průmyslového pojištění (podnikatelské pojištění) jako pojišťovací poradci u České pojišťovny, a. s.

Makléřskou firmu jsme založili proto, že z titulu funkce pojišťovacího poradce nebylo možno uspokojit veškeré požadavky klientů, zejména v oblasti likvidace pojistných událostí a také z hlediska obchodních zájmů klientů, poněvadž ne všichni klienti chtějí být pojištěni u České pojišťovny, a. s. . Našim cílem je uspokojit veškeré požadavky našich klientů a provádět výběrové řízení z jednotlivých pojišťoven ve prospěch požadavků klientů.

Přes krátkou dobu makléřské společnosti se ukazuje, že zkušenosti, které získali naši pracovníci jako průmyslový pojišťovací poradci, dávají dobrý předpoklad k dalšímu rozšiřování naší společnosti a tím také k uspokojování potřeb našich zákazníků - klientů.

Jednatelem naší společnosti je PhDr. Mgr. Vladimír Holiš, který pracuje v oboru průmyslového pojištění více jak 20 let a jeho dlouholetá zkušenost ve vedoucích funkcích - zejména práce s lidmi je zárukou, že naše společnost je spolehlivá v plnění závazků vůči klientům.

Sídlo naší firmy se nachází vedle Finančního úřadu Olomouc, kde je možno vždy pohodlně zaparkovat, což u mnohých firem bývá problematické.

Pevně věříme, že s našimi zkušenostmi v oblasti pojišťovnictví jsme schopni kvalitně zabezpečit Vaše požadavky, jak v oblasti pojištění, tak v případných pojistných událostí.

PhDr. Mgr. Vladimír Holiš
jednatel - odpovědný zástupce